Dariusz Tomanik, tel. +48 606725468
sieci_montaz
Zajmujemy się instalacją i rozbudową sieci komputerowych w technologiach przewodowych (np. Ethernet), bezprzewodowych (np. 802.11) i światłowodowych. Szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej infrastruktury sprzętowej i platformy systemowej oraz na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Stawiamy na niezawodność rozwiązań po to by przynosiły one wymierne korzyści naszym klientom przez wiele lat.
Oferujemy usługi instalacji i konfiguracji:
  • okablowania i urządzeń pasywnych (szafy teleinformatyczne, patchpanele, gniazda teleinformatyczne),
  • przełączników drugiej i trzeciej warstwy,
  • routerów między segmentami sieci i routerów dostępowych,
  • urządzeń dostępowych w sieci WLAN,
  • urządzeń dostępowych operatorów telekomunikacyjnych (konfiguracja Polpak, Neostrada, Netia, Dialog, itp.)
  • urządzeń klienckich: karty sieciowe ethernet, 802.11, itp.
Stuprocentową funkcjonalność sieci informatycznych można zapewnić jedynie dokonując poprawnej instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych, zarówno pasywnych i aktywnych. Umiejętności naszych inżynierów i doświadczenia nabyte przy instalacji dziesiątek sieci pozwalają zagwarantować optymalną jakość naszych usług w zakresie instalacji sieci informatycznych.
Systemy wydzielonego zasilania i rozdziału energii elekrycznej
Wiekszość systemów informatycznych jest niezmiernie podatna na awarie wywołane zakłóceniami i zanikami zasilania w sieciach elektrycznych. W trosce o bezpieczeństwo urzadzeń, ale przede wszystkim bezpieczeństwo danych naszych klientów, projektujemy i instalujemy infrastrukturę elektryczną i modernizujemy istniejące instalacje.


Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT.

usługi informatyczne, obsługa informatyczna, insert, sieci, subiekt wrocław, rewizor wrocław, rachmistrz wrocław, gratyfikant wrocław, subiekt gt, rewizor gt, rachmistrz gt, gratyfikant gt

urządzenia fiskalne, sieci, wifi, vpn, mikrotik, draytek, serwis, hosting, poczta, domeny, e-sklepy

usługi poligraficzne, reklama, druk, dtp, projekty graficzne