Dariusz Tomanik, tel. +48 606725468
Nasze zaplecze sprzętowe usytuowane jest w nowoczesnym datacenter na terenie kraju, które zapewnia łączność z największymi sieciami w Polsce, Europie i na całym świecie. Połączenie z siecią szkieletową odbywa się poprzez dwa niezależne trakty światłowodowe 4Gbps. Bezpośredni dostęp do wszystkich operatorow telekomunikacyjnych w Polsce.
Usługi dla klientów świadczone są wyłącznie na profesjonalnych, wieloprocesorowych platformach serwerowych 12. Generacji PowerEdge® firmy DELL®. Prowadzony przez 24h monitoring pracy serwerów w połączeniu ze statystykami obciążeń maszyn pozwala nam szybko zlokalizować i wyeliminować ewentualne przeciążenia. Dla maksymalnej ochrony danych serwery wyposażone zostały w sprzętowe macierze RAID. Backupy serwerów wykonywane są w oparciu o system backupu wykorzystujący macierz o pojemności 64 TB i znajdują się w innej lokalizacji niż sama serwerwonia.
Infrastruktura sieciowa jest wykonana w standardzie 10G zgodnie z zasadą "No Single Point of Failure" (ang. brak pojedynczego punktu awarii). Dzięki zastosowaniu routingu BGP4 (AS47544) i wykorzystaniu najnowszej generacji routerów Juniper serii MX, o wydajności 40 Gbps - uzyskujemy optymalne trasy przesyłu danych, a przede wszystkim możliwość automatycznego przełączania ruchu w przypadku awarii któregoś z łączy.
Centrum zapewnia niezależne linie zasilające, niezależne generatory prądu oraz UPS w celu zagwarantowania ciągłego dopływu energii do wszystkich naszych urządzeń. Ważną częścią centrum jest także system klimatyzacji, który zapewnia optymalne warunki pracy serwerów.


Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT.

usługi informatyczne, obsługa informatyczna, insert, sieci, subiekt wrocław, rewizor wrocław, rachmistrz wrocław, gratyfikant wrocław, subiekt gt, rewizor gt, rachmistrz gt, gratyfikant gt

urządzenia fiskalne, sieci, wifi, vpn, mikrotik, draytek, serwis, hosting, poczta, domeny, e-sklepy

usługi poligraficzne, reklama, druk, dtp, projekty graficzne